Вернуться
Финансы / бухгалтерия
Показать оригинал

Accounts Payable Representative (English And Polish/Hebrew speaking) Финансы / бухгалтерия

На постоянной основе

HUHungary

420000.00HUF

В месяц

V0086722

86+ Просмотры

Описание

Our Client is a multinational bank who is looking for an English AND Polish OR Hebrew speaking Accounts Payable Representative to join them.

Требования

College or University degree;
At least intermediate level of English AND Polish OR Hebrew;
Working knowledge of MS Office;
High level of numeric skills (financial/accounting skills is a plus);
Team working skills.

Обязанности

Ensuring that invoice elements are correct (supplier details, address, tax calculations, currency and amount etc.);
Responsible for quality and timely processing of non-PO invoices and PO invoices;
Matching PO invoices to Purchase Orders and managing Purchase Order exceptions;
Work closely with Procurement to resolve any PO related issues;
Responsible for quality and timely settlement of all employee expense claims;
Troubleshoot invoice, Employee Expense problems, and escalations, solution process issues, and interface with technical support to resolve systematic problems;
Ensure that all invoices and employee expenses are processed 100% compliant to the company's policies and procedures;
Identify and select Withholding tax and VAT tax codes for the invoices.

Что мы предлагаем

We offer 420000.00 HUF В месяц with 40 hours per week.

Ключевые слова

Информация о зарплате

Вид занятости Зарплата
На постоянной основе 420000.00 HUF В месяц

Дополнительная информация

Вид занятости

Уровень

Младший

Доступные позиции

1

Часов в неделю

40

Просмотры

86

Рабочие дни

Рабочие дни

Детали местоположения

Основан

Одно местоположение

Location

Hungary

Созданный 20 дней назад

О компании

Közel három évtizedes szakértői tapasztalatunkra építve nyújtunk teljes körű HR szolgáltatást és tanácsadást. Személyre szabott megoldásainkkal biztosítjuk, hogy megtalálja a megfelelő jelöltet, szinte bármilyen szellemi munkakörben. Fő tevékenységünk a munkaerő-közvetítés és - kölcsönzés, Magyarország területén.

сфера деятельности компании

Отдел кадров

Размер

25 - 50 сотрудников

Тип компании

Средний бизнес

Другие вакансии компании

HR asszisztens

Актуально

#pályakezdő #angol #HR_adminisztráció Elhivatott vagy a HR szakma iránt? Szeretnél egy multinacionális banknál tapasztalatot szerezni? Akkor jelentkezz aktuális HR asszisztens pozíciónkra.

HU Hungary

345000.00 HUF В месяц

Переведите это

Accounts Monitoring Analyst

Актуально

Our Client is a multinational bank who is looking for an Accounts Monitoring Analyst.

HU Hungary

400000.00 HUF В месяц

Junior HR specialista (német ÉS angolnyelv-tudással)

Актуально

Pályakezdő vagy, és jól beszélsz angolul ÉS németül is? Szívesen belelátnál egy gyógyszeripari nagyvállalat HR adminisztrációs tevékenységébe? Akkor jelentkezz Junior HR specialista munkatársnak.

HU Hungary, Budapest

Больше вакансий компании

Вакансии в Hungary

Ищете вакансии в Hungary? Нажмите Узнать больше, чтобы увидеть 99802+ больше вакансий.

Добавить комментарий

profile picture
Вернуться
Знай себе цену! Закажите бесплатную консультацию сейчас.
Узнайте сейчас

Предлагаемые вакансии

Увидеть все
Подпишитесь на рассылку Zutzu и получайте полезные статьи и многое другое
Подпишись сейчас