Вернуться
Electronics
Показать оригинал

Automatikos - elektrotechnikos sistemų montuotojas

Electronics

На постоянной основе

LTLithuania, Vilnius

Актуально

1600.00EUR

В месяц (Brutto)

V0061655

660+ Просмотры

Описание

Mūsų klientei - virš 10 metų sėkmingai veikiančiai bendrovei, tiekiančiai įrangą pramonės įmonėms bei profesinio rengimo įstaigoms, darbui Vilniuje ieškomas:
Automatikos - elektrotechnikos sistemų montuotojas.

Требования

Išsilavinimas inžinerinėje srityje (automatikos, elektrotechnikos ir pan., gali būti baigiamojo kurso studentas);
Automatikos ir elektrotechnikos komponentų, brėžinių ir schemų išmanymas;
Atsakingumas ir gebėjimas dirbti komandoje.
Anglų kalbos žinios;
Darbo patirtis.

Обязанности

Elektros bei automatikos sistemų montavimas ir diegimas, derinimas, paleidimas ir testavimas.

Что мы предлагаем

We offer 1600.00 EUR В месяц with 40 hours per week. We will also provide you with путевые расходы, инструменты и другие товары. Мы предлагаем Другие формы.

Ключевые слова

Информация о зарплате

Вид занятости Зарплата
На постоянной основе 1600.00 EUR В месяц (Brutto)

Priklausomai nuo patirties, kompetencijos ir rezultatų, darbo užmokestis (neatskaičius mokesčių) 1200 - 1600 €.

Дополнительная информация

Вид занятости

Уровень

Старший

Доступные позиции

1

Часов в неделю

40

Стаж работы / назначение

2-4 weeks

Просмотры

660

Рабочие дни

Рабочие дни

Предоставленные льготы

Инструменты

Да

Другие преимущества

Да

Compensations

  • Другие формы

Neterminuotą darbo sutartį, pilną darbo dieną, socialines garantijas;
Darbą dinamiškoje ir jaunatviškoje komandoje;
Kvalifikacijos kėlimo galimybes.

Детали местоположения

Основан

Одно местоположение

Location

Lithuania, Vilnius Vilnius

Картинки

Созданный 4 несколько месяцев назад

About UAB „NORIU DARBO

Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 20 metų, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Ugdėme daugiau nei 3600 skirtingų sričių darbuotojų atviruosiuose ir vidiniuose personalo mokymuose. Nuolat konsultuojame klientus bei dalinamės savo patirtimi ir įžvalgomis.

сфера деятельности компании

Human Resources and Personnel

Размер

25 - 50 сотрудников

Тип компании

Средний бизнес