Вернуться
Building and Construction
Показать оригинал

Cieśla

На постоянной основе

BEBelgium, Leuven

Срочный
Актуально

1800.00 up to 2200.00EUR

В месяц (Brutto)

V0072033

573+ Просмотры

Описание

CadMax, jesteśmy firmą inżynieryjną specjalizującą się głównie w przemyśle kolejowym oraz oprzyrządowaniu spawalniczym i pomocniczym, jednakże wspieramy także z sukcesami przemysł automotiv. Świadczymy również usługi outsourcingu.

Требования

• Doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku pracy,
• Umiejętności czytania rysunku technicznego,
• Samodzielnej realizacji powierzonych zadań,
• Dyspozycyjności i zaangażowania w realizacji wyznaczonych celów.
• 30-dniowego ubezpieczenia w Polsce

Обязанности

• Praca na szalunkach systemowych
• Wykonywanie szalunków pod schody betonowe, belki, wieńce, słupy, stopy, ławy,
• Wykonywanie konstrukcji drewnianych,
• Wykonywanie pomiarów,
• Praca z rysunkiem technicznym

Что мы предлагаем

We offer 1800.00 up to 2200.00 EUR В месяц with 40 - 40 hours per week. We will also provide you with проживание, путевые расходы, инструменты и транспорт. Мы предлагаем Бонусы.

Ключевые слова

Информация о зарплате

Вид занятости Зарплата
На постоянной основе 1800.00-2200.00 EUR В месяц (Brutto)

Дополнительная информация

Вид занятости

Уровень

Средний

Доступные позиции

10+

Часов в неделю

40-40

Просмотры

573

Рабочие дни

Рабочие дни

Предоставленные льготы

Accommodation

Да

Инструменты

Да

Car

Да

Compensations

  • Бонусы

Dodatkowo 13 pensja w wysokości 9,12% rocznego wynagrodzenia brutto oraz dodatek żywieniowy.

Детали местоположения

Основан

Одно местоположение

Location

Belgium, Leuven

Созданный 4 несколько месяцев назад

Вакансии в Belgium

Ищете вакансии в Belgium? Нажмите Узнать больше, чтобы увидеть 51356+ больше вакансий.

Добавить комментарий

profile picture
Вернуться
Знай себе цену! Закажите бесплатную консультацию сейчас.
Узнайте сейчас
Подпишитесь на рассылку Zutzu и получайте полезные статьи и многое другое
Подпишись сейчас

Recent searches

Recent views