Вернуться
Building and Construction
Показать оригинал

DEKARZ/UKŁADZENIE DACHÓWEK - HILVERSUM - ZZP - HOLANDIA

Неполная занятость

NLNetherlands

Срочный
Актуально

26.00 up to 26.00EUR

В месяц (Brutto)

V0072042

521+ Просмотры

Описание

DEKARZ/UKŁADZENIE DACHÓWEK - HILVERSUM - ZZP

Miejsce pracy: Hilversum
Start pracy: po zaakceptowaniu przez klienta

Wymagania dotyczące pozycji:
• Doświadczenie jako dekarz na dachach skośnych
• Własny transport, narzędzia;
• Komunikatywny język angielski, niemiecki lub holenderski
• VCA

Co oferujemy:
• Praca przez co najmniej 40 godzin tygodniowo;
• Długotrwałe projekty;
• Wynagrodzenie w wysokości €26 netto/godzina cotygodniowe przelewy

Jeżeli jesteś zainteresowany oferta pracy podeślij CV na adres: [email protected] w tytule wpisując nazwę stanowiska lub kontakt telefoniczny +48 600 134 877

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami,
Proszę o wklejenie do CV zgody:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji przez Staff Complete Recruitment Adrian Bobowski, zgodnie z
ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz.
1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z
dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem
danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia
dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przetwarzane do dnia zakończenia
procesu rekrutacji."

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych , także po zakończeniu procesu
wskazanej rekrutacji, w celu skontaktowania się ze mną przez pracownika firmy Staff
Complete Recruitment Adrian Bobowski w przyszłości, w szczególności na potrzeby
przyszłych rekrutacji. W takim przypadku dane będą przetwarzane, aż do momentu wycofania
zgody."

Требования

• VCA

Обязанности

Praca przy układaniu dachówki

Что мы предлагаем

We offer 26.00 up to 26.00 EUR В месяц with 40 hours per week.

Ключевые слова

Информация о зарплате

Вид занятости Зарплата
Неполная занятость 26.00-26.00 EUR В месяц (Brutto)

Дополнительная информация

Вид занятости

На постоянной основе

Доступные позиции

4

Часов в неделю

40

Просмотры

521

Рабочие дни

Рабочие дни

Детали местоположения

Основан

Одно местоположение

Location

Netherlands

Созданный 4 несколько месяцев назад

Вакансии в Netherlands

Ищете вакансии в Netherlands? Нажмите Узнать больше, чтобы увидеть 51343+ больше вакансий.

Добавить комментарий

profile picture
Вернуться
Знай себе цену! Закажите бесплатную консультацию сейчас.
Узнайте сейчас
Подпишитесь на рассылку Zutzu и получайте полезные статьи и многое другое
Подпишись сейчас

Recent searches

Recent views