Вернуться
Engineering
Показать оригинал

Electrician în construcții (Germania)

Engineering

На постоянной основе

DEGermany, Duisburg

Срочный
Актуально

1950.00EUR

В месяц (Brutto)

V0058405

659+ Просмотры

Описание

Vei beneficia de:
• contract de muncă încheiat direct cu angajatorul german pentru o perioadă nedeterminată (nu cu detașare sau PFA);
• contract de mediere transparent cu societatea Silverhand, conform legii 156/2000, fără comision sau alte taxe, fără clauze abuzive;
• ajutor și consultanță din partea angajatorului german în vederea deschiderii unui cont bancar în Germania și a îndeplinirii altor formalități la instituțiile germane;
• posibilitate de a primi un avans după 40 de ore lucrate;
• dreptul la concediu: minim 24 zile/an;
• dreptul la pensie și alocație ”Kindergeld” 190 EUR lunar/copil sau student până la 26 ani;
• un bonus de min. 25% pentru orele suplimentare;
• traducerea actelor în limba germană oferită gratuit de compania noastră;
• îndrumare și consiliere permanentă din partea echipei noastre;
• asigurări (medicală, în caz de accident);
• dezvoltare și avansare pe plan profesional;
• loc de muncă stabil și sigur la angajator serios și verificat;

Требования

Cerințele postului:
• cunoștințe de limba germană – la nivel conversațional;
• experiență în domeniu;
• permis de conducere categ.B;
• seriozitate și punctualitate din partea candidaților;

Обязанности

Atribuțiile postului:
• cablarea prin tuburi fixe și flexibile;
• instalarea de panouri de distribuție, întrerupătoare de circuit, prize și alte dispozitive electrice;
• repararea și recondiționarea instalațiilor electrice;
• alte atribuții stabilite în fișa postului sau de către superior;

Что мы предлагаем

We offer 1950.00 EUR В месяц with 40 hours per week. We will also provide you with проживание.

Ключевые слова

Информация о зарплате

Вид занятости Зарплата
На постоянной основе 1950.00 EUR В месяц (Brutto)

12,42 EUR brut/oră + 25,00 EUR net diurnă/zi + cazare plătită de firma angajatoare

Дополнительная информация

Вид занятости

Уровень

Средний

Доступные позиции

2

Часов в неделю

40

Стаж работы / назначение

Ongoing

Просмотры

659

Рабочие дни

Рабочие дни

Предоставленные льготы

Accommodation

Да

cazare asigurată și plătită de firma angajatoare

Детали местоположения

Основан

Несколько местоположений

Location

Germany, Duisburg Duisburg, Germania

Принимаем работников из-за рубежа

Romania

Картинки

Созданный 4 несколько месяцев назад

Вакансии в Germany

Ищете вакансии в Germany? Нажмите Узнать больше, чтобы увидеть 51305+ больше вакансий.

Добавить комментарий

profile picture
Вернуться
Знай себе цену! Закажите бесплатную консультацию сейчас.
Узнайте сейчас
Подпишитесь на рассылку Zutzu и получайте полезные статьи и многое другое
Подпишись сейчас

Recent searches

Recent views