Вернуться
Engineering
Показать оригинал

Elektryk

Engineering

На постоянной основе

DEGermany, Berlin

Срочный
Актуально

2500.00EUR

В месяц (Brutto)

V0064881

599+ Просмотры

Описание

Niemiecki Przemysł Energetyczny szuka specjalistów w dziedzinie instalacji elektrycznych, gazowych i wodnych!

Poszukujesz nowych wyzwań i szans na rozwój?

Nasz Klient zapewni Ci wsparcie w całym procesie emigracyjnym oraz zakwaterowanie w Berlinie.

Firma oferuje także darmowy kurs języka niemieckiego, specjalistyczne szkolenia techniczne oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniem.

Co mamy do zaoferowania?

Umowę o pracę, którą podpiszesz bezpośrednio z naszym Klientem
Możliwość stałej współpracy i rozwoju w strukturach firmy
Pomoc w znalezieniu mieszkania i codzienne wsparcie (koszty związane z zakwaterowaniem opłacane są przez firmę)
Darmową naukę języka niemieckiego oraz kursy specjalistyczne
Wsparcie Konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji
Jakie są nasze wymagania?

Требования

Doświadczenie w zakresie elektryki (min. 3-5 lat)
Uprawnienia elektryczne do 1 kV
Umiejętność analizy schematów elektrycznych oraz przeprowadzenia pomiarów elektrycznych
Gotowość do stałej relokacji do Niemiec
Chęć nauki języka niemieckiego
Co będzie należało do Twoich obowiązków?

Обязанности

Instalacja i uruchamianie sieci elektrycznych na ulicach miast i w budynkach na podstawie schematów połączeń
Monitorowanie, wykrywanie przyczyn awarii oraz bieżąca konserwacja sieci elektrycznych
Codzienne raportowanie.

Что мы предлагаем

We offer 2500.00 EUR В месяц with 40 hours per week. We will also provide you with путевые расходы, инструменты, транспорт и обучение.

Ключевые слова

Информация о зарплате

Вид занятости Зарплата
На постоянной основе 2500.00 EUR В месяц (Brutto)

W okresie szkolenia wynagrodzenie wynosi 700 Euro natomiast po szkoleniu wzrasta do 2500 euro.

Дополнительная информация

Вид занятости

Уровень

Средний

Training provided

Обучение будет обеспечено

Доступные позиции

2

Часов в неделю

40

Стаж работы / назначение

Ongoing

Просмотры

599

Рабочие дни

Рабочие дни

Dni robocze są normalnie

Предоставленные льготы

Инструменты

Да

Car

Да

Детали местоположения

Основан

Одно местоположение

Location

Germany, Berlin *

Принимаем работников из-за рубежа

Poland, Germany

Созданный 4 несколько месяцев назад

About Manpower

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcin

сфера деятельности компании

Human Resources and Personnel

Размер

Более 100 сотрудников

Тип компании

Крупный бизнес

Вакансии в Germany

Ищете вакансии в Germany? Нажмите Узнать больше, чтобы увидеть 124359+ больше вакансий.

Добавить комментарий

profile picture
Вернуться
Знай себе цену! Закажите бесплатную консультацию сейчас.
Узнайте сейчас
Подпишитесь на рассылку Zutzu и получайте полезные статьи и многое другое
Подпишись сейчас

Recent searches

Recent views