Вернуться
Engineering
Показать оригинал

Elektryk Przemysłowy

Engineering

На постоянной основе

NLNetherlands

2200.00 up to 2500.00EUR

В месяц (Brutto)

V0128401

146+ Просмотры

Описание

Poszukujemy elektryka dla jednego z naszych klientów w okolicy Twente. Czy jesteś ekspertem w dziedzinie elektroniki, którego szuka nasz klient, i pochodzisz z regionu Twente?
Montaż i demontaż maszyn lub części wykonujesz samodzielnie na podstawie dostarczonych rysunków lub dostępnych informacji. Pracujesz w obsłudze technicznej klientów naszego klienta. Awarie, remonty i prace konserwacyjne przeprowadzasz na miejscu u klienta. Informujesz o postępie prac montażowych, zarówno ze swoimi współpracownikami i przełożonym, jak i z klientem naszego klienta.

Требования

- dyplom MBO jako elektryka;
- ważny certyfikat VCA, czyli chęć podążania odpowiednim kursem;
- ważne prawo jazdy B i własny samochód;
- elastyczność ze względu na możliwość zmiany godzin pracy;
- co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe.

Обязанности

Do Twoich głównych obowiązków będzie należało:
- samodzielnie przeprowadzać montaż i demontaż maszyn lub części na podstawie dostarczonych rysunków lub dostępnych informacji;
- praca w serwisie technicznym klientów naszego klienta;
- przeprowadzać awarie, remonty i prace konserwacyjne w lokalizacji klienta;
- informowanie o postępach prac montażowych zarówno ze swoimi współpracownikami i przełożonym, jak i z klientem naszego klienta.

Что мы предлагаем

- terminowe, cotygodniowe płatności;
- trener personalny w naszym biurze, który jest zawsze do Twojej dyspozycji;
- mieszkanie, które za Ciebie zapłacimy;
- ubezpieczenie zdrowotne;
- 24 płatne dni urlopu i 8% dodatku urlopowego rocznie;
- profesjonalne elektronarzędzia firmy Hilti.

Ключевые слова

Информация о зарплате

Вид занятости Зарплата
На постоянной основе 2200.00-2500.00 EUR В месяц (Brutto)

Дополнительная информация

Вид занятости

Доступные позиции

1

Часов в неделю

40

Просмотры

146

Рабочие дни

Рабочие дни

Детали местоположения

Основан

Несколько местоположений

Location

Netherlands

Созданный 4 несколько месяцев назад

About ZUTZU

Zutzu.com is an international job board that helps people find exciting job opportunities. Zutzu relies on the most innovative technology to connect employees and employers across Europe.

сфера деятельности компании

Admin and Secretarial

Размер

25 - 50 сотрудников

Тип компании

Средний бизнес