Вернуться
Transport and Rail
Показать оригинал

Kamionsofőr

DEGermany

Зарплата

Не указано

V0458903

49+ Просмотры

Описание

Kamionsofőr munka német belföldi fix utakra Bajorország

Требования

Kamionsofőr németországi belföldi fix utakra B1 német tudással és CE+95 jogosítvánnyal.

Обязанности

A kamion sofőr feladata Németország területén fix útvonalak teljesítése, különböző postai küldemények, csomagok szállítása. A napi útvonal teljesítése után a kamiont a München közeli kamion telephelyen kell leállítani.

Что мы предлагаем

Ключевые слова

Munkabér 2.200,-€ bruttó + 24,-€ nettó napidíj. Lakás keresésben a német kamionos cég segít, valamint hozzájárul a lakbér költséghez.

Дополнительная информация

Вид занятости

На постоянной основе

Уровень

Старший

Доступные позиции

1

Часов в неделю

40

Просмотры

49

Рабочие дни

Разные

Детали местоположения

Основан

B дороге

Location

Germany

Картинки

Kamionsofőr

Созданный 28 дней назад

About Német Munka Team

Munkaközvetítő cégünk 2016-ban alakult Bajorországi székhellyel.
Az 2012-ben alapított Német Munka Kft -ből nőttük ki magunkat német bejelentésű munkaközvetítő céggé. Házaspár vagyunk. A munkavállalónak a munka közvetítéséért fizetnie nem kell. Németországi állásunk német nyelvtudás nélkül nincs.
EXACT Personal UG (haftungsbeschränkt)
Székhely: D - 83224 Grassau, Oberdorf 14.
Német vezetékes telefon: +49 8641 6949 000
Magyar telefonszám: +36 1 920 3433
E-mail: [email protected]

сфера деятельности компании

Другие

Размер

1 - 5 сотрудников

Тип компании

Запуск