Вернуться
Другие
Показать оригинал

Landšafto trinkelių klojėjas (-a)

Другие

На постоянной основе

LTLithuania

750.00EUR

В месяц (Netto)

V0408558

74+ Просмотры

Описание

UAB „Ancor" – tarptautinė darbuotojų paieškos, atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė.
Mūsų klientas – Landšafto dizainą kurianti ir netradicinius sprendimus įgyvendinanti įmonė.

Требования

Panašaus darbo patirtis - privalumas;
Mokėjimas dirbti savarankiškai;
Fizinis ištvermingumas;

Обязанности

Trinkelių klojimas pagal projektą.

Что мы предлагаем

Galimybę darbą derinti su studijomis;
Visas galimybes mokytis ir įgyti patirties;

Ключевые слова

Информация о зарплате

Вид занятости Зарплата
На постоянной основе 750.00 EUR В месяц (Netto)

Дополнительная информация

Вид занятости

Training provided

Обучение будет обеспечено

Доступные позиции

1

Часов в неделю

40

Просмотры

74

Рабочие дни

Рабочие дни

Детали местоположения

Основан

Одно местоположение

Location

Lithuania

Созданный 26 дней назад

About Ancor

ANCOR, tarptautinė personalo atrankų įmonė, įkurta 1990 m., yra viena iš pirmaujančių žmogiškųjų išteklių paslaugų teikėjų. Vykdydama veiklą 48 atstovybėse, ANCOR siūlo įvairius sprendimus, susijusius su laikinuoju įdarbinimu, darbuotojų atrankomis ir klientų konsultavimu 9-iose pasaulio šalyse: Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Kazachstane, Uzbekistane, Tailande. ANCOR kasmet aptarnauja daugiau nei 2000 klientų. ANCOR įmonių grupės konsoliduota apyvarta 2019 m. sudarė 280 mln. JAV dolerių. ANCOR patenka į pirmaujančių „Europe 2020 RPO“ įmonių (pagal „HR Tech Outlook“) dešimtuką, o nuo 2012 m. ANCOR yra strateginis „Randstad“ holdingo partneris.

сфера деятельности компании

Human Resources and Personnel

Размер

50 - 100 сотрудников

Тип компании

Запуск

Вакансии в Lithuania

Ищете вакансии в Lithuania? Нажмите Узнать больше, чтобы увидеть 5133+ больше вакансий.

Добавить комментарий

profile picture
Вернуться
Знай себе цену! Закажите бесплатную консультацию сейчас.
Узнайте сейчас
Подпишитесь на рассылку Zutzu и получайте полезные статьи и многое другое
Подпишись сейчас

Recent searches

Recent views