Вернуться
Hospitality and Catering
Показать оригинал

Mobil ápoló

На постоянной основе

DEGermany

Срочный
Актуально

3000.00EUR

В месяц (Brutto)

V0121366

292+ Просмотры

Описание

Mobil ápoló német Anerkennunggal Köln környékén.
RÉSZLETEK: https://www.nemetmunka.hu/apolono-egeszsegugyi-rehabilitacio/346-mobil-apolo-nemet-anerkennung-gal

Требования

német Anerkennungos ápolói szakvégzettség, B2 német tudás és "B" jogosítvány

Обязанности

A mobil ápoló , ápolónő feladata a területileg hozzá tartozó idős, vagy egészségileg megromlott nem feltétlenül idős emberek látogatása saját otthonukban gondozás, ápolás és segítségnyújtás céljából. A gondozás keretében segítő kapcsolatot kell kialakítani és fenntartani az ellátottal.A németországi ápolással, gondozással foglalkozó cég két mobil ápoló szolgálatot működtet Köln környékén összesen 30 egészségügyi szakalkalmazottal.

Что мы предлагаем

We offer 3000.00 EUR В месяц with 45 hours per week. We will also provide you with инструменты и другие товары.

Ключевые слова

Информация о зарплате

Вид занятости Зарплата
На постоянной основе 3000.00 EUR В месяц (Brutto)

Munkabér 3.300,-€ bruttó + éjszakai, vasárnapi és ünnepi pótlékok. A túlórákat a német munkahely kifizeti, vagy szabadidőben kompenzálja.

Дополнительная информация

Вид занятости

Уровень

Средний

Доступные позиции

2

Часов в неделю

45

Просмотры

292

Рабочие дни

Разные

A munkaidő havi 170 óra. A mobil ápolónő / Ambulanter Plegedienst munkájához szolgálati autó, mobiltelefon és egyen-póló jár.

Предоставленные льготы

Инструменты

Да

Другие преимущества

Да

A mobil ápolónő / Ambulanter Plegedienst munkájához szolgálati autó, mobiltelefon és egyen-póló jár. A szállás kedvező áron megoldott.

Детали местоположения

Основан

Несколько местоположений

Location

Germany

Принимаем работников из-за рубежа

Hungary, Germany, Romania

Картинки

Mobil ápoló

Созданный 2 несколько месяцев назад

About Német Munka Team

Munkaközvetítő cégünk 2016-ban alakult Bajorországi székhellyel. Az 2012-ben alapított Német Munka Kft -ből nőttük ki magunkat német bejelentésű munkaközvetítő céggé. Házaspár vagyunk. A munkavállalónak a munka közvetítéséért fizetnie nem kell. Németországi állásunk német nyelvtudás nélkül nincs. EXACT Personal UG (haftungsbeschränkt) Székhely: D - 83224 Grassau, Oberdorf 14. Német vezetékes telefon: +49 8641 6949 000 Magyar telefonszám: +36 1 920 3433 E-mail: [email protected]

сфера деятельности компании

Другие

Размер

1 - 5 сотрудников

Тип компании

Запуск