Вернуться
Другие
Показать оригинал

Pracownik szklarni

Другие

На постоянной основе

NLNetherlands, Hoek van Holland

Актуально

10.05EUR

В час (Brutto)

V0071230

608+ Просмотры

Описание

Agencja Pośrednictwa Pracy F.A.S. Packing Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie przy ulicy Herberta 14/23 poszukuje zmotywowanych osób do podjęcia pracy przy kwiatach doniczkowych w Holandii.

Stanowisko: Pracownik szklarni
Miejsce pracy: Westland, Holandia

Nie wymagamy znajomości języka obcego.

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach holenderskich,
- stawka wynosi 10,05 euro brutto za godzinę
- wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym,
- zakwaterowanie oraz bezpłatne dojazdy do i z pracy,
- możliwość zorganizowania transportu z Polski do Holandii,
- ubezpieczenie,
- opiekę polskich koordynatorów.

Требования

Oczekujemy:

- dobrego stanu zdrowia,
- chęci i motywacji do pracy,
- dyspozycyjności na okres min. 3 miesięcy.

Обязанности

Praca obejmuje cały proces produkcji kwiatów doniczkowych: sadzenie, obrywanie pączków i suchych liści, przycinanie łodyg, etykietowanie, foliowanie, przygotowywanie kwiatów do wysyłki.

Что мы предлагаем

We offer 10.05 EUR В час with 38 hours per week.

Ключевые слова

Информация о зарплате

Вид занятости Зарплата
На постоянной основе 10.05 EUR В час (Brutto)

Дополнительная информация

Вид занятости

Доступные позиции

10+

Часов в неделю

38

Просмотры

608

Рабочие дни

Разные

Детали местоположения

Основан

Одно местоположение

Location

Netherlands, Hoek van Holland

Картинки

Созданный 4 несколько месяцев назад

Вакансии в Netherlands

Ищете вакансии в Netherlands? Нажмите Узнать больше, чтобы увидеть 51343+ больше вакансий.

Добавить комментарий

profile picture
Вернуться
Знай себе цену! Закажите бесплатную консультацию сейчас.
Узнайте сейчас
Подпишитесь на рассылку Zutzu и получайте полезные статьи и многое другое
Подпишись сейчас

Recent searches

Recent views