Вернуться
Building and Construction
Показать оригинал

SKŁADANIE I MONTAŻ RAM I OKIEN PCV

На постоянной основе

NLNetherlands, Amsterdam

Срочный
Актуально

525.00EUR

В неделю (Brutto)

V0061663

1.5K+ Просмотры

Описание

POSZUKUJĘ OSÓB DO PRACY PRZY SKŁADANIU I MONTAŻU RAM I
OKIEN PCV I ALUMINIUM NA HALI I NA BUDOWIE
Praca polega na montażu okien nowo powstałych budynków, montażu fasad
aluminiowych lub składanie ram okiennych na hali produkcyjnej.

Требования

Wymagania:
• Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• Własny samochód
• Chęci do pracy
• Pewne doświadczenie na tym stanowisku (min rok)

Обязанности

- montaż ram okiennych
- montaż listew przyszybkowych
- gumowanie
-montaż obróbek blacharskich i uszczelnień wodnych
- inne prace związane z montażem okien
-piłowanie profili okiennych do prawidłowego dopasowania
- montaż zawiasów, zatrzasków i drenów wodnych
- spawanie i topienie przygotowanych profili
- kompresowanie profili

Jeżeli zainteresowała Cię oferta zapraszam do aplikacji.
Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami
Proszę o wklejenie do CV zgody:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb
niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji przez Staff Complete Recruitment Adrian
Bobowski, zgodnie z
ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw
z 2018, poz.
1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady
(UE) 2016/679 z
dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z
przetwarzaniem
danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz
uchylenia
dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przetwarzane do dnia
zakończenia
procesu rekrutacji."
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych , także po
zakończeniu procesu
wskazanej rekrutacji, w celu skontaktowania się ze mną przez pracownika
firmy Staff

Complete Recruitment Adrian Bobowski w przyszłości, w szczególności na
potrzeby
przyszłych rekrutacji. W takim przypadku dane będą przetwarzane, aż do
momentu wycofania
zgody."

Что мы предлагаем

We offer 525.00 EUR В неделю with 40 hours per week. We will also provide you with обучение.

Ключевые слова

Информация о зарплате

Вид занятости Зарплата
На постоянной основе 525.00 EUR В неделю (Brutto)

Дополнительная информация

Вид занятости

Training provided

Обучение будет обеспечено

Доступные позиции

5

Часов в неделю

40

Стаж работы / назначение

Ongoing

Просмотры

1473

Рабочие дни

Разные

Детали местоположения

Основан

Несколько местоположений

Location

Netherlands, Amsterdam Amsterdam

Картинки

Созданный 5 несколько месяцев назад

About ZUTZU

Zutzu.com is an international job board that helps people find exciting job opportunities. Zutzu relies on the most innovative technology to connect employees and employers across Europe.

сфера деятельности компании

Admin and Secretarial

Размер

25 - 50 сотрудников

Тип компании

Средний бизнес