Вернуться
Medical and Nursing
Показать оригинал

Slaugytojo asistentas Olandijoje (Hagoje)

+37062466641
[email protected]

На постоянной основе

NLNetherlands, Hague

Актуально

430.00EUR

В неделю (Netto)

V0503621

301+ Просмотры

Описание

Hagoje, nedideliems slaugos namams reikalingi slaugytojų asistentai.
Darbo pobūdis : senelių priežiūra - padėti nusiprausti, apsirengti, išeiti pasivaikščioti ir kt.

Darbas 36 val. per sav., alga 430 eur į RANKAS per savaitę.

Apgyvendinimas suteikiamas nemokamai (vienvietis kambarys, pilnai įrengtas, internetas yra).

Darbo sutartis olandiška, alga mokama kas savaitę, darbas ilgalaikis.

Lauksime CV ir motyvacinio laiško nurodytais kontaktais.

Требования

- Profesinis išsilavinimas (slaugytojo padėjėjo ar aukštesnis);
- Neteistumo pažyma;
- Anglų kalba;
- Privalumas, jei yra tokio darbo patirties;
- B kat. pažymėjimas privalumas;
- Empatija, kruopštumas, kantrumas, pagarba pacientui;
- Gebėjimas dirbti savarankiškai.

Обязанности

Slaugytojo asistentas

Что мы предлагаем

We offer 430.00 EUR В неделю with 32 - 36 hours per week. We will also provide you with проживание, транспорт и insurance.

Ключевые слова

Информация о зарплате

Вид занятости Зарплата
На постоянной основе 430.00 EUR В неделю (Netto)

Дополнительная информация

Вид занятости

Уровень

Старший

Часов в неделю

32-36

Просмотры

301

Рабочие дни

Разные

Предоставленные льготы

Accommodation

Да

Car

Да

Health insurance

Да

Детали местоположения

Основан

Одно местоположение

Location

Netherlands, Hague

Контактная информация

Gintarė ([email protected] / +37062466641)

Созданный 5 несколько месяцев назад

About Darbai Svetur

„Darbai svetur“ jau 11 metus specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Ispanijoje,Skandinavijos šalyse, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kinijoje, Afrikoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

сфера деятельности компании

Human Resources and Personnel

Размер

1 - 5 сотрудников

Тип компании

Малый бизнес