Вернуться
Показать оригинал

Suvirintojas (-a) Vilniuje

+370
[email protected]

На постоянной основе

LTLithuania, Vilnius

Актуально

1240.00 up to 1770.00EUR

В месяц (Brutto)

V0080252

564+ Просмотры

Описание

ANCOR – tarptautinė darbuotojų paieškos, atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė.
Mūsų klientas – aukštos pridėtinės vertės įmonė, gaminanti įv. įrengimus ir mašinas.

Требования

• Suvirintojo darbo patirtis;

• Gebėjimas skaityti gamybinius suvirinimo brėžinius;

• Galiojantis suvirintojo pažymėjimas – privalumas.

Обязанности

• Darbas modernioje, šiuolaikiškoje gamykloje Panevėžio mieste;

• Įvairių metalo gaminių virinimas;

• Brėžinių skaitymas;

• Metalo gaminių surinkimas, sukabinimas pagal brėžinį, apvirinimas;

• Metalo gaminių paruošimas kokybės tikrinimui;

• Darbas 2 pamainomis (nuo pirmadienio iki penktadienio).

Что мы предлагаем

• Nuoseklius mokymus;

• Asmeninio tobulėjimo ir augimo galimybes;

• Darbą modernioje gamykloje (dušai, persirengimo kabinos, valgomasis ir t. t.);

• Saugias darbo sąlygas;

• Aukštos kokybės apsaugos priemones, būtinas darbui, darbo drabužius;

• Darbą su aukštos pridėtinės vertės produktais;

• Priedus, priklausančius nuo kvalifikacijos ir darbo rezultatų.

Ключевые слова

Информация о зарплате

Вид занятости Зарплата
На постоянной основе 1240.00-1770.00 EUR В месяц (Brutto)

Дополнительная информация

Вид занятости

Уровень

Средний

Доступные позиции

10+

Часов в неделю

40-48

Просмотры

564

Рабочие дни

Разные

Darbas pamainomis (nuo pirmadienio iki penktadienio): I pamaina 6:00-14:30 (savaitė), II pamaina 14:30-23:00 (savaitė).

Предоставленные льготы

Инструменты

Да

Другие преимущества

Да

Compensations

  • Бонусы

Детали местоположения

Основан

Одно местоположение

Location

Lithuania, Vilnius

Принимаем работников из-за рубежа

Albania, Andorra, Austria, Belarus, Belgium, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Faroe Islands, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Guernsey, Vatican, Hungary, Iceland, Ireland, Isle of Man, Italy, Jersey, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russian Federation, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Svalbard and Jan Mayen, Sweden, Switzerland, Ukraine, United Kingdom, Aland Islands

Контактная информация

Augustė Maisiejė ([email protected] / +370)

Картинки

Созданный 3 несколько месяцев назад

About Ancor

ANCOR, tarptautinė personalo atrankų įmonė, įkurta 1990 m., yra viena iš pirmaujančių žmogiškųjų išteklių paslaugų teikėjų. Vykdydama veiklą 48 atstovybėse, ANCOR siūlo įvairius sprendimus, susijusius su laikinuoju įdarbinimu, darbuotojų atrankomis ir klientų konsultavimu 9-iose pasaulio šalyse: Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Kazachstane, Uzbekistane, Tailande. ANCOR kasmet aptarnauja daugiau nei 2000 klientų. ANCOR įmonių grupės konsoliduota apyvarta 2019 m. sudarė 280 mln. JAV dolerių. ANCOR patenka į pirmaujančių „Europe 2020 RPO“ įmonių (pagal „HR Tech Outlook“) dešimtuką, o nuo 2012 m. ANCOR yra strateginis „Randstad“ holdingo partneris.

сфера деятельности компании

Human Resources and Personnel

Размер

50 - 100 сотрудников

Тип компании

Запуск

Вакансии в Lithuania

Ищете вакансии в Lithuania? Нажмите Узнать больше, чтобы увидеть 124367+ больше вакансий.

Добавить комментарий

profile picture
Вернуться
Знай себе цену! Закажите бесплатную консультацию сейчас.
Узнайте сейчас
Подпишитесь на рассылку Zutzu и получайте полезные статьи и многое другое
Подпишись сейчас

Recent searches

Recent views