Вернуться
Admin and Secretarial
Показать оригинал

Szállítói számla ügyintéző (Accounts Payable Representative)

На постоянной основе

HUHungary, Budapest

Актуально

400000.00HUF

В месяц (Brutto)

V0063265

725+ Просмотры

Описание

#multikulti #csakazangol #fixmunkaidő #bankiszektor

Mindig is szerettél volna nemzetközi pénzintézetnél dolgozni, de nincs pénzügyi végzettséged? Érdekelnek a számlázással kapcsolatos folyamatok és angolul is magabiztosan beszélsz? Akkor jelentkezz szállítói számla ügyintézőnek.

Требования

Felsőfokú végzettséged van;
Legalább középfokon beszélsz angolul;
Anyanyelvi szintű magyar nyelvtudás;
Analitikus szemlélettel rendelkezel;
Hajt téged a csapatszellem.

Обязанности

Beszállítói számlázással kapcsolatos támogatói feladatkörök lefedése:

Emailes, telefonos kapcsolattartás a cég alkalmazottaival és partnereivel;
Számlákkal kapcsolatos kérdések gyors és hatékony megválaszolása;
Számlázási osztály munkájának háttértámogatása;
Napi munkavégzés a határidők pontos betartása szerint;
Számlaügyintézéssel kapcsolatos riportok készítése.

Что мы предлагаем

We offer 400000.00 HUF В месяц with 40 hours per week.

Ключевые слова

Информация о зарплате

Вид занятости Зарплата
На постоянной основе 400000.00 HUF В месяц (Brutto)

Дополнительная информация

Вид занятости

Уровень

Младший

Доступные позиции

1

Часов в неделю

40

Стаж работы / назначение

Ongoing

Просмотры

725

Рабочие дни

Рабочие дни

Детали местоположения

Основан

Одно местоположение

Location

Hungary, Budapest VIII. kerület

Созданный 4 несколько месяцев назад

About JOB Kft

Közel három évtizedes szakértői tapasztalatunkra építve nyújtunk teljes körű HR szolgáltatást és tanácsadást. Személyre szabott megoldásainkkal biztosítjuk, hogy megtalálja a megfelelő jelöltet, szinte bármilyen szellemi munkakörben. Fő tevékenységünk a munkaerő-közvetítés és - kölcsönzés, Magyarország területén.

сфера деятельности компании

Human Resources and Personnel

Размер

25 - 50 сотрудников

Тип компании

Средний бизнес