Вернуться
Agriculture Fishing and Forestry
Показать оригинал

Teritorijas labiekārtošanas darbinieks/-ce

На постоянной основе

DEGermany, Burgdorf

Срочный
Актуально

2020.00EUR

В месяц (Brutto)

V0081061

1K+ Просмотры

Описание

Vācu uzņēmums aicina darbā teritoriju labiekārtošanas darbinieku/-ci pilsētā 31303 Burgdorf (30 km no Hanoveres).

Darba vieta: Vācija, 31303 Burgdorf

Требования

- Vēlama iepriekšēja pieredze teritorijas uzkopšanas/labiekārtošanas darbos vai līdzīgā darbā;
- Strādīgi kandidāti bez kaitīgiem ieradumiem;
- Vienam no kandidātiem ir nepieciešams personīgais auto;
- Nepieciešama B kat. autovadītāja apliecība;
- Krievu valodas zināšanas.

Обязанности

- Dažādu izbraukuma teritoriju labiekārtošana: bērnudārzi, skolas, biroja kompleksi, slimnīcas, autobāņi, ceļi, ielas, parki, u.c.
- Zāles pļaušana, dzīvžogu griešana;
- Darbs ar lielu un mazu dārza uzkopšanas tehniku (zāles pļāvēju, trimmeri, motorzāģi, dzīvžoga šķērēm, augstspiediena mazgātāju).
- Darba laiks: 6:45-16/17.00.

Что мы предлагаем

- Samaksa: 11,50 eiro stundā (neto);
- Līgums uz 12 mēnešiem ar iespēju pagarināt;
- Dzīvesvietas izmaksas līdz 350 eiro mēnesī.

Ключевые слова

Информация о зарплате

Вид занятости Зарплата
На постоянной основе 2020.00 EUR В месяц (Brutto)

Samaksa: 11,50 eiro stundā (neto)!

Дополнительная информация

Вид занятости

Уровень

Средний

Доступные позиции

3

Часов в неделю

40

Просмотры

1021

Рабочие дни

Рабочие дни

Darba laiks: 6:45-16/17.00

Детали местоположения

Основан

Одно местоположение

Location

Germany, Burgdorf

Картинки

Созданный 3 несколько месяцев назад

About SIA "CEF Recruitment"

SIA “CEF Recruitment” piedāvā Latvijas iedzīvotājiem iekārtoties darbā Vācijā. Mūsu pakalpojumi ir droši un uzticami, nosacījumi — godīgi, bet sadarbības partneri Vācijā — pārbaudīti. Īpaši vēlamies atzīmēt, ka mūsu pakalpojumi Jums ir bez maksas. SIA “CEF Recruitment” sniegto pakalpojumu likumību garantē stingra Latvijas valsts institūciju uzraudzība. Jau kopš mūsu darbības pirmsākumiem esam oficiāli licencēts uzņēmums, ko apliecina Nodarbinātības valsts aģentūras licence Nr. 5/2011.

сфера деятельности компании

Human Resources and Personnel

Размер

1 - 5 сотрудников

Тип компании

Малый бизнес

Вакансии в Germany

Ищете вакансии в Germany? Нажмите Узнать больше, чтобы увидеть 124367+ больше вакансий.

Добавить комментарий

profile picture
Вернуться
Знай себе цену! Закажите бесплатную консультацию сейчас.
Узнайте сейчас
Подпишитесь на рассылку Zutzu и получайте полезные статьи и многое другое
Подпишись сейчас

Recent searches

Recent views